Vyrobíme pro vás přesně takové uniformy, o jakých sníte. Každý tým chce mít originální uniformu, která bude příjemná na nošení a cenově dostupná. Trenéři zase ocení osobní přístup a dodání včas. To je přesně naším cílem. 

Růžovo-bílo-černá vzorová uniforma s odjímatelnou síťkou přes břicho
Realizace uniforem pro tým Brno Tigers
Vzorová uniforma v převládající černé barvě, doplněná zelenomodrými detaily a krásným kamínkovým zdobením

 

Vždy je potřeba mít alespoň nějakou představu o tom, jak by uniformy měly vypadat. Klidně to mohou být fotky nějakých už existujících uniforem (na internetu se dá najít opravdu hodně inspirace), nebo třeba rukou kreslené obrázky. S finálním návrhem už Vám pak pomůžeme.

Uniformy vám přizpůsobíme podle vašich představ i v maličkostech. Výřezy na zádech či ramenou, kamínkové tvary, ornamenty a lemování, různé styly sukýnek atd. Navrhneme vám i chytrá řešení, jako třeba podvlékací síťované tílko, které vám jednoduše zakryje bříško. V případě potřeby stačí tílko jednoduše sundat a máte zpět dvoudílnou uniformu s odhaleným bříškem.

Černá uniforma Angels s bílými a fialovými detaily, síťkou na rukávu a čirými kamínky, doplněná síťkou přes bříško Černá uniforma Angels s bílými a fialovými detaily, síťkou na rukávu a čirými kamínky

Upozorňujeme, že je především potřeba si na celý proces nechat dostatečné množství času, abychom opravdu mohli doladit produkt do dokonalosti. Počítejte minimálně 4 měsíce, pokud ještě nemáte přesnou představu. Máte-li svůj design již připravený, může být proces o něco rychlejší - přesnější termíny níže.

Jak proces výroby uniforem probíhá? 

- Na základě vašich představ navrhneme a připravíme design budoucí uniformy úplně zdarma Doporučujeme už mít připravené všechny požadavky a představy, aby už první design maximálně odpovídal tomu, jak si uniformy představujete. Urychlíte tím celý proces.

- Pokud jste členy ČACH, pak vám první vzorek v požadované velikosti ušijeme také zdarma. V opačném případě vám připravíme cenovou nabídku dle složitosti vašeho designu.

- Následující úpravy designu jsou zpoplatněny částkou 500 Kč/h bez DPH času grafika.

- Cena ušití každého dalšího vzorku je stanovená individuálně dle daného designu. Vzorek vám můžeme buď nafotit, nebo poslat fyzicky dle vlastní preference. Pozor na to, že šití dalších vzorků prodlužuje celkový proces.

- Máme k dispozici velikostní tabulku, dle které si vyberete velikosti uniforem. Můžete také od nás zapůjčit zkušební sadu na 2 týdny s možností prodloužit dobu zapůjčení. Zapůjčení zkušební sady je zdarma, platíte pouze náklady na poštovné nazpět.

- Bohužel nešijeme uniformy na základě zaslaných naměřených velikostí v cm, vždy je třeba si vybrat standardní velikost dle velikostní tabulky nebo podle zkušební sady.

- V případě, že uniforma má nějaké specifické části, je potřeba naopak dodat přesné míry - např. obvod krku při designu s límečkem či "obojkem", aby výsledné uniformy co nejlépe seděly svým majitelům a majitelkám.

- Individuální úpravy jako délka rukávů či celková délka topu máte u nás zdarma, bez příplatku. V takovém případě od vás potřebujeme přesnou míru v cm, o kolik je potřeba prodloužit nebo zkrátit standardní velikost - vše uvedete do seznamu velikostí.

- Když budete mít vybráno a naměřeno, seznam či tabulku s velikostmi a požadovanými úpravami nám zašlete ke kontrole.

- Výrobní doba poběží od chvíle, kdy bude schválen seznam požadovaných velikostí a uhrazena záloha ve výši 2/3 celkové ceny. Doba výroby se liší podle ročního období - mimo sezónu (duben - červenec) je to cca 6 - 8 týdnů, v sezóně srpen - březen to může být až 12 týdnů.

- Pokud budete v budoucnu potřebovat došít nějaké další kusy, už jen dodáte velikosti a o nic dalšího se nemusíte starat.

- Minimální počet uniforem je 10 ks. Aktuálně nejsme schopni bohužel šít uniformy pro jednotlivce nebo malé skupiny.

Kontaktujte nás pro další podrobnosti. Společně se domluvíme na všech detailech. 

uniformy.jpg