Jsme rádi, že vám můžeme představit náš obchod - SpiritCheer.cz, který se zaměřuje na zboží pro cheerleaders - roztleskávačky. Za dobu naší existence jsme rozšířili nabídku tak, že nyní u nás koupíte téměř vše, co cheerleaders potřebují a navíc spoustu doplňků a dárkového zboží.

Zajímá nás, co cheerleaders chtějí a potřebují. To je pro nás prioritou. Naši zákazníci jsou naši partneři.

Snažíme se svým zákazníkům vždy nabídnout kvalitní vybavení, doplňky a potřeby, které se vám budou líbit a budou vám užitečné. V našem sortimentu najdete také zboží, které je vhodným dárkem pro vaše kamarádky v týmu, trenéry či známé, kteří se věnují cheerleadingu.

Náš sortiment se každým dnem rozrůstá. Připravujeme pro vás nové potisky i celé kolekce, vybíráme nové zboží. Pokud jste v naší nabídce zatím nenašli to, co hledáte, napište nám (viz dole Kontaktujte nás). Naším cílem je ucelená nabídka srovnatelná s nabídkou shopů v USA!

Náš obchod je tu pro Vás již od roku 2010. Přináší pohodlí nákupu přímo z domova s množstvím voleb pro platbu a příjem zboží. Nákup u nás je bezpečný, protože na výrobky na míru rádi předem poskytneme vzorník, nenošené a nepoškozené zboží bez úprav na míru můžete do 30ti dnů vrátit bez udání důvodu a na veškeré zboží platí samozřejmě 2 roky záruka.

Našim zákazníkům také nabízíme možnost přihlásit se k odběru novinek. Máte-li zájem dostávat od nás emailem upozornění na nejnovější produkty, akce a slevy vždy předem, zaregistrujte se také v našem eshopu. Registrace je jednoduchá a trvá jen pár minut. Na hlavní stránce vpravo nahoře klikněte na "Přihlásit se" a dále pokračujte částí "Vytvořit uživatelský účet".

Pokud se vám náš obchod líbí, můžete se k nám připojit na Facebooku na https://www.facebook.com/SpiritCheerShop nebo sledovat náš instagramový profil Spirit Cheer Shop.

Věříme, že společně s Vámi budeme schopni uspokojit všechny Vaše nároky na vybavení a potřeby pro cheerleaders! Děkujeme vám za Vaši přízeň a přejeme Vám pohodlné nakupování.

Silvie Klimo

majitelka obchodu