IMG_0240.jpegIMG_9334_11zon.jpg

Vyrobíme pro vás přesně takové mašle, o jakých sníte, ať jsou jakkoli složité nebo jednoduché. Mašle jsou skvělou součástí uniformy, která nabízí nekonečný prostor pro kreativitu a sebevyjádření.

Vyrábíme mašle v různých velikostech: nejen malé, střední a velké mašle do vlasů na gumičce, ale i mašle na boty, přívěsky nebo mašličky na sponce. Můžeme vyrobit jednoduché mašle z rypsové stuhy nebo třpytivé či lesklé saténové mašle a ozdobit je kamínky, potisky a aplikacemi. Všechny materiály a postupy samozřejmě lze mezi sebou kombinovat.

Výrobní doba záleží na počtu objednaných kusů a složitosti Vašeho designu. Pohybuje se obecně od jednoho do šesti týdnů. Vždycky je potřeba se domluvit individuálně kvůli dostupnosti materiálů a vytíženosti dílny. Nejvytíženější býváme vždy před Vánoci a před soutěžemi, v tomto období tedy počítejte prosím s delší dodací dobou.

Jak proces výroby mašlí probíhá?

 • Na základě vašich představ navrhneme a připravíme design budoucích mašliček úplně zdarma. Doporučujeme už mít připravené všechny požadavky a představy, aby již první design maximálně odpovídal tomu, jak si mašle představujete. Urychlíte tím celý proces.
 • První vzorek uděláme také zdarma a pošleme Vám foto, případně i fyzický vzorek, ke schválení.
 • Výrobní doba poběží od chvíle, kdy bude vzorek schválen.
 • Samozřejmě pro Vás rádi vyrobíme i další kusy třeba za rok, pokud je budete v budoucnu potřebovat například pro svoje nové členy.

Nejste si jistí, jaké mašle byste chtěli?

Chápeme, že proces výběru mašlí, uniforem a obecně týmového vybavení je někdy složitý a zdlouhavý a zabírá často trenérům více času, než by chtěli. Pokud víte, jaký máte rozpočet, můžete nám dát volnou ruku a my Vám navrhneme možná řešení

Jakákoliv další kritéria nám pomohou se přesněji trefit do Vašeho vkusu. Jestli víte, že třeba nechcete kamínky, ale chtěli byste na mašli logo svého týmu, dejte nám to vědět a my tomu přizpůsobíme tomu návrhy. 

Někdy je potřeba pracovat s omezeným rozpočtem, ale to nevadí - i tak můžete mít krásné mašličky! Méně je někdy více, a i jednobarevné mašličky s malým detailem mohou skvěle doplnit vaše uniformy.

Základní varianty mašlí na míru

Zde nabízíme některé základní varianty mašlí a orientační cenu. Jednotlivé typy lze samozřejmě mezi sebou dále kombinovat. Uvedené ceny jsou pouze orientační, konečnou cenu Vám vždy sdělíme až na základě konkrétní poptávky.

 • Jednobarevná mašle s potiskem, cena od 150 do 250 Kč/ks
 • Jednobarevná mašle s kamínky, cena od 150 do 250 Kč/ks
 • Saténová mašle s kamínky, cena od 350 do 450 Kč/ks
 • Třpytivá mašle s potiskem, cena od 300 do 400 Kč/ks
 • Třpytivá mašle s kamínky, cena od 300 do 450 Kč/ks
 • Sublimovaná obyčejná mašle dle vlastního návrhu, cena od 200 do 300 Kč/ks
 • Sublimovaná saténová mašle dle vlastního návrhu, cena od 350 do 450 Kč/ks
 • Sublimovaná třpytivá mašle dle vlastního návrhu, cena od 400 do 500 Kč/ks
 • Sublimovaná třpytivá mašle s kamínky, cena od 500 Kč/ks

Kontaktujte nás pro další podrobnosti. Společně se domluvíme na všech detailech.

Více fotografií realizovaných mašlí na míru najdete v produktu Mašle na míru.

Pokud máte zájem o výrobu týmové uniformy na míru, přečtete si o tom více na naší stránce U.